Охорона офісів і бізнес-центрів

Професійна охорона офісу, офісного центру, бізнес-центру, адміністративних будівель – один з основних напрямків діяльності Мега-Ладон.

 Охорона офісів і бізнес-центрів
Сьогодні неможливо собі уявити без офісу жодну поважає себе компанію. При цьому, під словом «офіс» мається на увазі не тільки найважливіше структурне підрозділі ня підприємства, а й місце в якому воно розташоване (службове приміщення, будівлю), а також дороге устаткування, оргтехніка, меблі, сейфи, сервери, і т.д., але найголовнішою цінністю офісу звичайно ж є люди, які працюють у ньому (директор, бухгалтер, провідні фахівці, менеджери, адміністратори, секретарі і т.д.). Установка пультовой охраны.
 
ОФІС – це серце і мозок компанії, місце, де проходять важливі переговори, відбуваються серйозні угоди, де зберігаються комерційні секрети і фінанси. Від того, наскільки офіс добре відремонтований, оснащений, презентабельний і захищений, залежить не тільки стабільність компанії, а й її престиж і репутація, а значить і перспективи розвитку на ринку товарів і послуг.
Охорона офісів і бізнес-центрів
 
На перший погляд, охорона офісу може здатися завданням простий, не вимагає особливих зусиль. Подумаєш, яка складність, сиди, перевіряй пропуску, дивись в монітори – робота не пильна і спокійна. Однак, ця думка помилкова, адже ОФІС Є САМИМ ВАЖЛИВИМ ПІДРОЗДІЛОМ будь-якої компанії, бо саме тут зберігаються її архіви, бланки, печатку, найважливіша фінансова і ділова документація, саме тут розташовується керівництво, інформаційний центр, бухгалтерія, каса. Наявність дорогих матеріальних, фінансових, інформаційних, економічних цінностей, робить офіс ласим шматком для різного роду криміналу. Збиток, який можуть нанести зловмисники і недоброзичливці фірми може бути не тільки матеріальний, а й моральний, і фізичний, а розголошення конфіденційної і персональної інформації може привести до краху всього бізнесу. Тому, захист компанії, і в першу чергу офісу від внутрішніх і зовнішніх загроз – це найважливіша умова безпечного функціонування і процвітання будь-якого бізнесу.
 
Охорона офісів і бізнес-центрів
Виходячи з оцінки ризиків і можливих загроз, повинна вибудовуватися СИСТЕМА ОХОРОНИ будь-якого об’єкта, а значить і офісу. Крім специфіки бізнесу і обліку пов’язаного з цим ризиків і загроз, при виборі заходів і способів охорони офісних будівель і приміщень слід враховувати і індивідуальні архітектурно-конструктивні особливості об’єкта: місце розташування і площа; кількість проходів та проїздів; внутрішня і зовнішня планування; наявність прилеглої території та автомобільної парковки; графік роботи офісу; кількість персоналу і середньостатистичне число відвідувачів; наявність інженерних і технічних засобів безпеки; оборот грошових коштів і т.д. 
 
ОХОРОНА офісних ЦЕНТРІВ вимагає грамотного підходу і професіоналізму. Найцивілізованішим і логічним вирішенням проблем безпеки бізнесу та особистості є співпраця з професійним охоронним підприємством Мега-Ладон.
Охорона офісів і бізнес-центрів
 
Для вироблення оптимальних і економічно вигідних способів охорони конкретного об’єкта, фахівці Мега-Ладон проводять його ПОПЕРЕДНЄ ОБСТЕЖЕННЯ на предмет захищеності, виявлення «слабких місць» і потенційних загроз. З урахуванням даних особливостей розробляється Концепція безпеки об’єкта, визначається стратегія і тактика охорони, заходи захисту об’єкта в надзвичайних ситуаціях (пожежа, аварія, виявлення ВВ, захоплення заручників, збройний напад і ін.), Набір технічних засобів, обов’язки охоронців.
 
 
АРСЕНАЛ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ БЕЗПЕКИ ,
застосовуваний для захисту офісних будівель і приміщень може включати:
 
– системи охоронної сигналізації, встановленої в окремих приміщеннях і по периметру;
– датчики руху;
– системи відеоспостереження (IP-телебачення), з функцією віддаленого доступу, цілодобової записи та архівування інформації;
– засоби контролю і управління доступом, включаючи використання сучасного обладнання біометричної аутентифікації;
– системи пожежної сигналізації та автоматизованого пожежогасіння;
– “тривожні кнопки” (брелоки, педалі);
– системи оповіщення;
– системи оперативного зв’язку;
– засоби захисту інформації, в тому числі в телекомунікаційних мережах;
– чергове освітлення та ін.
 
 
ОХОРОННИКИ ОФІСУ виконують найважливішу роль в створенні іміджу фірми, бо вони є в некоторм сенсі «обличчям», що охороняється компанії – першими зустрічають і останніми проводжають не тільки звичайних відвідувачів, а й важливих гостей, vip-клієнтів і партнерів, які за зовнішнім виглядом і діям охорони можуть судити про статус і престиж організації. Тому, крім підтримки власного професійного іміджу «охоронця», вони повинні відповідати корпоративній політиці охороняється компанії, бути не тільки значні, вимогливі, пильні, а й уважні, ввічливі і ввічливі. З урахуванням даної специфіки Мега-Ладон виробляє кадрову політику при відборі кандидатів для охорони офісу, узгодить форму одягу (формений або строгий костюм), а також оснащення та озброєння.
 
Охорона офісів і бізнес-центрів
ОХОРОНА ОФІСІВ (БУДІВЕЛЬ І ПРИМІЩЕНЬ) 
може включати включати в себе комплекс наступних заходів:
 
– фізична охорона на стаціонарних постах (КПП) і пересувних постах,
– контроль оперативної обстановки, з використанням технічних засобів безпеки,
– забезпечення пропускного режиму (контроль проходу громадян, проїзду і паркування автотранспорту, вносить / виносу майна),
– забезпечення схоронності приміщень і майна Замовника,
– захист життя і здоров’я персоналу,
– підтримка внутрішнього розпорядку та громадського порядку,
– комплекс заходів щодо захисту конфіденційної інформації,
– вжиття активних заходів захисту об’єкта в разі виникнення надзвичайних ситуацій, припинення протиправних посягань на об’єкт і майно, затримання зловмисників для передачі правоохоронним органам,
– протипожежні та антитерористичні заходи,
– організація взаємодії зі структурними підрозділи Замовника, з аварійними, оперативними службами та правоохоронними органами, і ін.
 
 Охорона офісів і бізнес-центрів
НАБІР ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ для кожного об’єкта може бути індивідуальним, але обов’язково комплексним, бо окремі заходи можуть не принести бажаного ефекту. Найкращою стратегією захисту будь-яких об’єктів є об’єднання в єдиний комплекс наступних заходів: технічні засоби безпеки, фізична охорона, адміністративні та організаційні обмеження. Режим охорони будівель і приміщень вибирає сам Замовник, – він може бути денний, нічний, цілодобовий. Оснащення і озброєння охоронців вибирається виходячи з економічної доцільності, ризиків і відповідальності охоронної фірми. Установка видеонаблюдения.
 
Фахівці Мега-Ладон готові надати послуги охорони об’єктів будь-якої специфіки і рівня складності. Застосування комплексного інтегрованого підходу, досвід і професіоналізм співробітників, допоможе зробити роботу Вашого офісу і підприємства в цілому дійсно ефективної та безпечної! Професійна охорона Мега-Ладон  –  надійно, ефективно, якісно!
 
ВАРТІСТЬ ОХОРОНИ ОФІСІВ І БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ залежить від багатьох факторів, в тому числі від класу приміщень і рівня респектабельності компанії, від якої складності, обсягу, заходи відповідальності, умов роботи охоронців.
Охорона офісів, Охорона бізнес-центрів,  охорона офісу, охорона офісного центру.
Професійна ⭐ охорона офісу, офісного центру, бізнес-центру, адміністративних будівель ⭐ – один з основних напрямків ⭐ діяльності Мега-Ладон.