Професійна охорона багатоквартирного будинку

Професійна охорона ТСЖ, багатоквартирного будинку, житлового кварталу а (комплексу), приміщень і під’їздів житлових будинків   один з основних напрямків діяльності Приватної охоронної організації «Мега-Ладон» ( охорона Мега-Ладон ).
 
 
Специфіка ОХОРОНИ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ
Охорона багатоквартирного житлового будинку, на відміну від будь-якого іншого об’єкта (офісу, заводу, магазину), має свою особливу специфіку, адже Замовником в даному випадку хоча і є одна юридична особа (ТСЖ), але насправді в якості замовників виступає кожна сім’я, кожна людина, що проживає в цьому будинку. Повністю відповідати всім побажанням і вимогам такого числа «керівників», зібраних в одному місці, буває дуже складно …
 
Ми прекрасно знаємо, як трепетно ​​люди ставляться до свого житла, до своїх сімейних таємниць, до свого майна. У своїй квартирі людина проводить основний час, тут концентрується все найдорожче і інтимне, що може бути в житті – сім’я, діти, батьки, особисте майно, власне приміщення. У власному будинку люди бажають відчувати себе затишно і безпечно: «Мій дім – моя фортеця!». Для людей дуже важливо не тільки хто в їхньому будинку проживає, а й хто обслуговує, прибирає, ремонтує, і, вже тим більше, хто охороняє. Кожному мешканцю хочеться, щоб його будинок був максимально захищений від криміналу, хуліганів, вандалів, щоб охорона була професійна і надійна, але при цьому доброзичлива і не нав’язлива, щоб не порушувалися права і забезпечувався комфорт проживання. Це не просте завдання, враховуючи, що кожен мешканець будинку по праву вважає себе самим «головним» і вимагає до себе особливої ​​уваги.
 
* Про охорону об’єктів, що будуються і споруд читайте на сторінці сайту ” Охрана строительства ” …
Чинники ризику ДЛЯ багатоквартирних будинків
Не секрет, що багато об’єктів міської інфраструктури, в тому числі і житлові будинки, вважаються зонами підвищеного ризику виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, техногенних аварій, терористичних актів. Сьогодні проблема забезпечення безпеки багатоквартирних будинків вийшла на новий якісний рівень і стала особливо актуальною. Наявність в будинках залізних дверей, кодових замків, домофонів вже не дає гарантій безпеки і спокійного життя. Хуліганство і диверсії, розбійні напади та сексуальні домагання, вандалізм і крадіжки майна – стали звичними подіями для багатьох городян. Крім явного криміналу, мешканці багатоквартирних будинків часто стикаються з такими явищами як: антигромадську поведінку і порушення норм гуртожитку, ігнорування правил утримання тварин та нехтування пожежною безпекою.
 
До особливої ​​групи ризику фахівці відносять будинки, що знаходяться в безпосередній близькості до транспортних вузлів, ж / д і авто- вокзалів, до великих торгових центрів і ринків. При відсутності належних заходів охорони, в під’їздах, підвалах і на горищах таких будинків знаходять притулок місцеві зграї, наркомани, п’яниці, бомжі. Дані категорії громадян, як правило, не мають стримуючих факторів, тому існування мешканців в таких будинках не комфортно, не спокійно, і навіть небезпечно.
СКД охрана
 
Для забезпечення безпечного проживання та збереження майна багато ТСЖ обзаводяться консьєржами і вахтерами, бабусями і дідусями, в обов’язки яких входять окремі охоронні функції. Але, цей захід використовується скоріше для годиться захисту і для самозаспокоєння. Реально надійну і ефективну службу охорони, яка гарантуватиме безпеку, збереження майна, громадський порядок можуть організувати тільки професійні охоронці і фахівці, наявні в арсеналі Приватних охоронних організацій (ЧОП і ЧОО).
 
ОХОРОНА ТСЖ – СТРАТЕГІЯ І ТАКТИКА
Стратегія і тактика, яка використовується Мега-Ладон при охороні житлових будинків, спрямована перш за все на профілактику і попередження злочинів і правопорушень. Охорона житла є дуже важливим і відповідальним завданням, в якій не може бути дрібниць. При виборі стратегії охорони будинку потрібно врахувати безліч чинників: конструктивні особливості і оточення об’єкта, наявність нежитлових приміщень (офісів, магазинів, ресторанів та ін.), Оснащеність об’єкта засобами безпеки, кількість поверхів і під’їздів, наявність автомобільного паркінгу, конфігурація прибудинкової території та дитячих майданчиків , захищеність загальнобудинкових площ і технічних приміщень (холів, сходових маршів, підвалів і горищ). Будь-яка дрібниця має значення при професійному підході.
 
Охрана КПП
Перед прийняттям житлового будинку (ТСЖ) під охорону, фахівці Приватної охоронної організації «Мега-Ладон» проводять його комплексне обстеження на предмет захищеності і оснащеності, виявлення «вразливих» місць і потенційних загроз. На підставі виявлених факторів, що впливають на безпеку об’єкта, будується стратегія і тактика охорони, розробляються найбільш ефективні та економічно виправдані заходи безпеки, розраховується необхідну кількість охоронців, їх обов’язки, озброєння, оснащення, екіпірування. Набір охоронних заходів і засобів, що використовуються на кожному окремому об’єкті, може бути індивідуальним, але обов’язково системним і комплексним, так як окремі заходи можуть не принести бажаного результату.
 
Більш ніж 10-РІЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ охоронної організації “Мега-Ладон” доводить, що при охороні житлових будинків і кварталів ефективно використовувати наступний КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ:
ФІЗИЧНА ОХОРОНА (приватні охоронці),
– АДМІНІСТРАТИВНО-ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ (правила співжиття, пропускного та внутрішнього режиму),
ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ (охоронного електронно-технічного та інженерного обладнання).

ЕЛЕКТРОННО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ БЕЗПЕКИ є важливими складовими комплексної системи безпеки будь-якого об’єкта, в тому числі і багатоквартирного будинку. Дані кошти здатні не тільки своєчасно виявити порушення і надзвичайні ситуації, а й повністю запобігти їх. До електронно-технічних засобів охорони відносяться:

– системи відеоспостереження і IP-телебачення,
– відео- та аудіо-домофони,
– периметральні охоронні кмплекс,
– засоби контролю і управління доступом (СКУД),
– охоронна і пожежна сигналізація,
– Кнопка тривоги.
Електронно-технічні засоби охорони добре поєднуються з традиційними засобами інженерного захисту: огорожею периметра, обладнанням воріт, хвірток і шлагбаумів, установкою залізних дверей, решіток на вікнах, замків, запорів і ін.
 
СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ відіграє особливу роль у вирішенні проблем безпеки. Сучасні інтелектуальні системи оснащується датчиками руху, з можливістю он-лайн моніторингу, запису та зберігання інформації. Це дозволяє спостерігати за об’єктом в режимі реального часу, своєчасно реагувати на ситуацію, проводити аналітику подій і виявляти злочини на ранній стадії. Системи охоронного IP-телебачення здатні транслювати реальну картинку з відеокамер, за допомогою Інтернет-технологій, безпосередньо на центральний пост охорони, і навіть, при бажанні, кожному абоненту внутрішньобудинкової мережі (на телевізор або комп’ютер).
 
ФІЗИЧНА ОХОРОНА, складається з ПРИВАТНИХ ОХОРОНЦІВ, і є найважливішим ланкою в системі безпеки об’єкта. Саме вони пильно стежать за ситуацією на об’єкті, несуть службу на постах, вживають заходів для захисту об’єкта в надзвичайних ситуаціях, виявляють і затримують правопорушників. За погодженням із Замовником, охорона об’єкту може здійснюватися в цілодобовому (24 години), денному, нічному режимі (по 12 годин). Співробітники Мега-Ладон, за бажанням Замовника, можуть бути екіпіровані в строгі костюми або в стандартну охоронну уніформу з усіма необхідними атрибутами приватного охоронця. Охоронці організують службу на стаціонарних постах (КПП в під’їздах, на паркінгах, у дворах), і на рухомих постах (патрулювання прибудинкової території, місць загального користування, огляд підвальних і горищних приміщень, технічних блоків і комунікацій). При охороні об’єкта Мега-Ладон може використовувати додаткове оснащення, озброєння, спецзасоби, сторожових собак.

ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ОХОРОНИ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ (ТСЖ):

охорона майна ТСЖ, службових приміщень, комунікацій, автостоянок,
– захист життя і здоров’я громадян,
– здійснення пропускного режиму (проходу, проїзду, виносу / вивозу майна),
– припинення протиправних дій,
– вжиття активних заходів захисту при виникненні аварій і надзвичайних ситуацій,
– підтримка заходів протипожежної безпеки,
– моніторинг оперативної обстановки з використанням технічних засобів: відеоспостереження, обмеження доступу, охоронної та пожежної сигналізації,
– патрулювання прибудинкової території, місць загального користування, підвалів, горищ,
– залучення груп швидкого реагування Мега-Ладон,
– організація взаємодії з правоохоронними органами та адміністрацією ТСЖ,
– антикримінальні і антитерористичні заходи.
 
Для забезпечення якості і надійності охорони об’єктів Мега-Ладон приділяє особливу увагу кадровому відбору охоронців. Ми робимо ставку на професіоналізм і досвід охоронців. Всі співробітники нашої організації мають спеціальне профільну освіту, посвідчення приватного охоронця, медичні допуски. Для підтримки «професійної форми» на належному рівні, співробітники Мега-Ладон проходять систематичні тренінги і здають іспити в спеціалізованих центрах при МВС. Крім цього, існують регулярні інструктажі, на яких ми акцентуємо увагу на специфіці охорони багатоквартирних будинків і робимо упор на доброзичливому і тактовному ставленні до його мешканцям.
 
3-І РУБЕЖІ ОХОРОНИ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ (ТСЖ):
1-й РУБІЖ – забезпечення безпеки на прибудинковій території:
– організація стаціонарних постів охорони в місцях проходу / проїзду на територію;
– регулярне патрулювання за встановленими маршрутами;
– забезпечення пропускного режиму (входу / виходу громадян, в’їзду / виїзду автотранспорту, ввезення / вивезення майна); 
– контроль дотримання громадського порядку;
– використання електронно-технічних та інженерних засобів охорони: домофонів, відеоспостереження, обмеження доступу та періметровая сигналізації;
– забезпечення збереження майна та автотранспорту.
2-й РУБІЖ – забезпечення безпеки будівель і споруд (в тому числі прибудов, підвалів, горищ):
– забезпечення пропускного режиму в під’їздах житлового будинку (в тому числі при проході громадян і винесенні майна);
– охорона майна в службових, технічних приміщеннях і в місцях загального користування (в холах, сходових прольотах, підвалах, горищах);
– контроль дотримання правил проживання і громадського порядку в місцях загального користування;
– використання електронно-технічних систем: домофонів, охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, контролю і управління доступом;
– використання інженерних засобів захисту будівель (установка залізних дверей, декоративних решіток, замків, запорів і ін.).
3-й РУБІЖ – адресний захист:
– установка засобів технічного захисту, охоронно-пожежної сигналізації, контролю доступу, «тривожної кнопки» безпосередньо в приміщеннях власників, з передачею сигналу на централізований пульт охорони;
– прийняття екстрених заходів захисту майна конкретного власника в разі виникнення надзвичайної або аварійної ситуації.
 
Для досягнення максимальної ефективності застосування комплексної системи безпеки доцільно передбачити наявність Єдиного центру управління безпекою (Центрального поста охорони), щоб всі сигнали, одержувані від охоронців на постах і технічних систем, в режимі реального часу надходили і негайно аналізувалися на Центральному посту охорони. Таке рішення дозволить організувати централізоване управління силами і засобами охорони, об’єднати всі складові системи в єдиний комплекс, здатний своєчасно виявити критичну ситуацію, оцінити небезпеку того, що відбувається і організувати консолідовані заходи для локалізації проблеми та мінімізації наслідків.
 

ви отримуєте наступні ПЕРЕВАГИ:

1. Високий ступінь безпеки та збереження майна 24 години на добу.
2. Надійний захист життя і здоров’я громадян.
3. Строгий пропускний режим у дворах чи в під’їздах житлового будинку.
4. Своєчасне припинення правопорушень і злочинів.
5. Оперативне реагування на аварійні і надзвичайні ситуації.
6. Безперервний контроль рівня безпеки.
7. Збір, зберігання і аналіз оперативної інформації.
8. Допомога при вирішенні конфліктних ситуацій і при розслідуванні подій.
 
«Мегаладон» ( приватна охорона в Київi ) на протязі багатьох років співпрацює з багатьма ТСЖ міст Україини. Багатий досвід у галузі забезпечення безпеки різнопланових об’єктів, дисципліна і відповідальність співробітників здатні забезпечити надійну охорону будь-якого об’єкта на високому професійному і якісному рівні! Відповідальність Мега-Ладон може бути додатково застрахована в страховій компанії.
Охорона багатоквартирного будинку, Фізична та технічна охорона об’єктів, технічна охорона об’єктів, приватна охорона в Київi, приватна охорона,  системи безпеки, Охорона житлового будинку, охорона житлового кварталу.
Професійна охорона багатоквартирного будинку
Оценить этот пост