Що таке фізична охорона

физическая охрана обьектов Фізична охорона об’єктів – це послуга забезпечення безпеки з безпосередньою присутністю групи охоронців на території об’єкта. Залежно від необхідності і вимог замовника, в обов’язки охорони може входити:

  • Патрулювання периметру і територію об’єкта
  • Організація контрольно-пропускної системи та управління системами СКД
  • Моніторинг ситуації на об’єкті за допомогою систем відеоспостереження
  • Організація евакуації в разі НС
  • Виклик груп швидкого реагування і відповідних державних органів у разі порушення безпеки або погроз
  • Організація консьєрж-сервісу
  • Інші сервіси та послуги

Фізична охорона – це гарантія безпеки на вашому об’єкті.

Як вибрати фізичну охорону?

Для того, щоб визначити майбутню структуру фізичної охорони і її функції на вашому об’єкті, наші інженери проведуть аудит безпеки. Це дозволить виявити слабкі місця і скласти відповідний план. Виходячи з цього, фахівці відділу фізичної охорони підберуть оптимальну кількість охоронців, визначать місця та шляхи патрулювання, графіки змін. Для забезпечення максимального рівня безпеки може знадобитися впровадження технічних засобів охорони, наприклад, системи контролю доступу або системи відеоспостереження.

Де необхідна фізична охорона об’єктів

Фізична охорона об’єктів необхідна в першу чергу в місцях великого скупчення людей. Це охорона торгових центрів, охорона ресторанів і кафе, охорона бізнес центрів, охорона закладів. Окремо наша компанія виділяє охорону масових заходів та охорону промислових комплексів, таких як заводи, виробництва, комбінати та інші. Фізична охорона таких об’єктів не для підвищення статусу, а необхідність, адже дотримання порядку, збереження майна і реагування у разі НС, можуть зберегти не тільки фінанси, а й людські життя.

Вартість фізичної охорони об’єктів

физическая охрана объектовКожен об’єкт охорони індивідуальний, як і вимоги замовника. Наприклад, це може бути денний, нічний або цілодобове чергування служби охорони. Територія, що охороняється від 20кв.м до декількох десятків або навіть сотень гектарів. Тому ціна на фізичну охорону формується після аудиту безпеки, який проводиться безкоштовно нашими фахівцями з фізичної безпеки. Якщо ви хочете дізнатися вартість фізичної охорони вашого об’єкту, просто зателефонуйте за номером +38 (067) 827-13-36.

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com