Пожежна ліцензія. Ліцензія на пожежну сигналізацію.

Оформлення декларацій відповідності матеріальної технічної бази та інших погоджувальних, дозвільних документів офіційно і швидко.  

Запускаючи в роботу нове підприємство, компанію, заклад, може знадобитися не тільки оформити дозвіл на початок небезпечних робіт, а й дотримуватися правил пожежної безпеки та облаштувати відповідно до них приміщення, отримати дозвіл МНС на початок експлуатації приміщення. В даний час дозволу для господарської діяльності в Україні продовжують реформуватися.

Пожежний дозвіл Київ

Влітку 2013 року був скасований Закон про пожежну безпеку, що діє з 1993 року. Тепер, дозволу МНС регулюється статтями 57 і 58 Кодексу Громадянської Захисту України.

Для отримання дозволу МНС об’єктів з високим ступенем ризику, необхідно визначити ступінь ризику під час експлуатації потужностей перед тим, як оформити декларацію. Зробити це нескладно, якщо звернути увагу на Додаток №1 до Постанови КМУ № 306.

Згідно з цим документом, до об’єктів з високим ступенем ризику відносяться:

-Промислові або складські приміщення, які належать до категорії А і Б по вибухонебезпечності незалежно від площі.

-Ті об’єкти, які мають категорію В, але розташовані на площі понад 500 кв.м., Теж відносяться до категорії високого ступеня ризику.

-Всі нові об’єкти будівництва та реконструкції – вони були тільки введені в експлуатацію, а значить вимагають особливої ​​уваги з боку контролюючих органів.

-Об’єкти, де буде відбуватися масове скупчення людей, транспортні центри, такі як станції метро, ​​зали аеропорту і вокзали залізниці.

-Об’єкти, призначені для збору і зберігання зерна. Багатоповерхові споруди висотою понад сорока семи метрів.

-Підземні споруди різного призначення.

-Пам’ятники архітектури, бібліотеки, музеї або державні архіви.

Всі ці підприємства і організації, перш ніж подавати декларацію, повинні пройти пожежну експертизу. Дослідження проводяться тільки організаціями, що мають відповідну ліцензію.

Дозвіл пожежної інспекції. Ліцензія на проектування пожежної сигналізації.

Підприємства, які надають протипожежні послуги теж відносяться до об’єктів з високим ступенем ризику, але крім перевірки приміщень, береться до уваги і якість виконаних ними раніше робіт. Протипожежна експертиза вважається чинною до факту реєстрації декларації. Якщо з яких-небудь причин ви отримаєте відмову у видачі дозволу, цей процес доведеться проходити заново.

Замовити послугу оформлення пожежної ліцензії

Зв’яжіться з фахівцями нашої компанії, і всі ваші питання будуть вирішені найближчим часом!

Якщо на перший погляд оформлення пожежної ліцензії вас лякає, і ви не уявляєте, як правильно вчинити, щоб отримати ліцензію вчасно, просто зверніться до нас!

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ продажів +38 (093) 060-07-07

Відділ технічних засобів пожежної охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com