Охорона заходів в Києві і області

Необхідність в охороні заходів виникає досить часто, так як при масовому скупченні великої кількості людей – розвиток подій не завжди можна передбачати, і тільки професійна охорона може гарантувати безпеку всіх учасників і запланований хід подій.

Охорона громадського порядку, КПП, охорона адміністративних майданчиків, збереження матеріальної бази, охорона по периметру.

Ми забезпечуємо охорону таких заходів:

 • Спортивних заходів, в тому числі футбольних матчів;
 • Концертів;
 • Святкувань пам’ятних дат;
 • Заходів на честь державних і міських свят;
 • Корпоративних свят і заходів;
 • Ярмарків, презентацій, розпродажів;
 • Банкетів, весіль;
 • Бізнес-зустрічей, конференцій.
 • І інших івентів.

Як відбувається охорона івентів

Ми починаємо роботу з проведення експертизи на місці майбутньої події. Правильно організована і продумана охорона дозволить зберегти дорогу апаратуру, елементи інтер’єру та особисте майно гостей. Перед організаторами івентів (фестивалів, концертів, конференцій, презентацій, ділових зустрічей, ярмарків, виставок), крім численних проблем, пов’язаних з суто організаторськими питаннями, стоїть важливе питання безпеки виконавців і учасників. Це питання допоможе вирішити наша охоронна компанія, оскільки даний вид діяльності – наша робота, до якої ми ставимося з високим ступенем відповідальності.

Охорона заходів – це комплекс послуг, що складається з наступних операцій:

 • Дослідження території на наявність хімічних, вибухових речовин;
 • Зачистка місця проведення події від будь-яких підозрілих об’єктів;
 • Організація пропускної системи, системи контролю доступу та запобігання несанкціонованого проходу людей;
 • Установка відеоспостереження і настройка засобів радіозв’язку;
 • Організація взаємодії з правоохоронними службами для оперативної підтримки;
 • Контроль громадського порядку і вирішення конфліктних ситуацій;
 • Заключний огляд території після закінчення масового заходу.

Охоронна компанія «Мега-Ладон» готова забезпечити високий рівень безпеки в межах заходу, виключити можливість виникнення конфліктних ситуацій, розкрадання або псування майна.

Довіривши нам організацію безпеки заходу ви зможете зосередитися на організації заходу, не відволікаючись на другорядні питання. Професіоналізм і досвід наших співробітників дозволить безконфліктно вирішити проблему – знання етикету, миттєва реакція і впевненість в діях наших співробітників підкреслять статус даного заходу в очах гостей, учасників і ділових партнерів.

Присутність надійної охорони автоматично підвищує репутацію організаторів, крім того, що виключає або знижує кількість неприємних інцидентів.

Компанія Мега-Ладон займається охороною масових заходів в Києві за доступними цінами. Охорона свят, охорона заходів. Охорона концертів і охорона виставок.

Охорона заходів може мати різні форми несення служби, які залежать від особливостей проведення Вашої події. На ділових презентаціях і конференціях, наприклад, існує ризик прослуховування, який необхідно виключити.

Наявність охорони буде доречним для огорожі гостей від нав’язливих шанувальників, мисливців за автографами і сенсаціями. На громадських заходах, на яких спостерігається велике скупчення людей, дуже високий ризик виникнення провокацій, бійок. Охорона гарантує повний контроль над ситуацією і оперативне втручання у всякого роду інциденти. Співробітники нашої охоронної компанії гарантують повну приватність і комфорт всім учасникам.

При виникненні конфліктних ситуацій під час проведення події, часто не обходиться без силового втручання, що тягне за собою правові проблеми, наші фахівці знають як поводитися в складних, часом нестандартних і конфліктних ситуаціях. Дії співробітників служби охорони забезпечать Вас упевненістю в спокійному проведенні заходу давши можливість зосередиться на головному.

Вартість охорони заходів – Від 30грн / год (12 годинна зміна).

В обов’язки співробітників, які охороняють захід входить: патрулювання ввіреній нам території, організація взаємодії з органами громадського правопорядку, при потребі встановлення тимчасових контрольно пропускних пунктів оснащених металошукачами та іншими технічними засобами, координація потоку учасників, дотримання dress-code, face-control, попередження протиправних дій з боку відвідувачів, відсікання і видалення потенційно небезпечних і небажаних відвідувачів, виняток проникнення сторонніх, так само ми перешкоджаємо спробам гостей пронести наркотичні речовини та інші заборонені в громадських місцях предмети.

Телефонуйте нам і замовляйте охорону заходів і івентів. Ми подбаємо про те щоб ваші свята пройшли без інцидентів. БЕЗПЕКА ВАШОГО ЗАХОДИ – НАША РОБОТА.

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

 

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

 

infomegaladon@gmail.com