Охорона промислових об’єктів

Кожен об’єкт промисловості має свою специфіку, будь то фабрика, завод, комбінат або мануфактура. Велика кількість будівель з котельнями, технологічними цехами, мобільним обладнанням, генераторами, трубами. Коректна робота всіх цих та інших елементів є невід’ємною умовою постійної і безперебійної роботи виробництва.

Компанія Мега-Ладон займається охороною виробничих об’єктів в Києві за доступними цінами. Охорона промислових об’єктів один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії.

Але варто відзначити, що всі ці конструкції при всій своїй візуальній потужності є дуже вразливими. Небезпекою може стати абсолютно непередбачувана дрібниця, людський фактор і навіть підступи конкурентів. У зв’язку з великою кількістю загроз, охорона заводу досить серйозне завдання, і довірити її потрібно тільки професіоналам

В першу чергу, наш інженер з безпеки виїжджає для оцінки території і детального вивчення планування будівель. Потім, виходячи з отриманих даних, визначаються можливі загрози. І як заключний етап – підбір оптимального устаткування.

Технічні засоби охорони промислових комплексів

Технічні засоби охорони промислового комплексу – це установка камер відеоспостереження, датчиків відкриття дверей і розбиття вікон, системи контролю і управління доступом, датчиків руху, монтаж тривожної кнопки для виклику мобільної групи швидкого реагування. Так само ми рекомендуємо інтегрувати системи охорони з системами пожежної безпеки. На багатьох виробництвах є необхідність встановити системи оповіщення при пожежі (СОУЕ), цього можуть вимагати пожежні норми. У подібних питаннях вас проконсультує наш інженер безпеки. Він підкаже на що необхідно звернути увагу, складе кілька варіантів пропозицій під ваші запити і потреби.

Фізична охорона промислових об’єктів

Звичайно можна максимально автоматизувати всі процеси безпеки на об’єкті, але для тих же систем СКД, відеоспостереження та інших – потрібні оператори, і не просто оператори, а досвідчені охоронці. В іншому випадку весь бюджет на системи безпеки може бути зведений нанівець. В його обов’язки може входити: періодичний обхід та огляд території, що охороняється, контроль і управління системами СКД, моніторинг поточної ситуації на об’єкті через системи відеоспостереження, миттєве реагування на різного роду інциденти, виклик групи швидкого реагування, поліції, медиків чи служби МНС.

Якщо ви вже розумієте, що встановити охорону промислового комплексу – важливий захід забезпечення безпеки, звертайтеся в компанію “Мега-Ладон”. Наші фахівці проконсультують з усіх важливих питань і підберуть оптимальний варіант саме для вас.

Причини по яким вигідно працювати з нами:

  • Ми несемо матеріальну відповідальність
  • Професійний штат охоронців в “Мега-Ладон”
  • Всі нюанси прописані в договорі послуг охорони
  • Ми маємо досвід у вирішенні нестандартних питань
  • Ми знаходимо індивідуальні рішення для кожного клієнта
  • Ми укомплектовані всіма необхідними фахівцями, для вирішення будь-яких питань

Вартість охорони виробничих об’єктів, охорона промислових об’єктів

Телефонуйте прямо зараз, і наші фахівці допоможуть підібрати кілька варіантів забезпечення безпеки на Вашому виробничому об’єкті, складі, будівництві. Ми можемо укомплектувати Ваш об’єкт як фізичною охороною, так і охороною технічними засобами.

Кого ми охороняємо?

Наші контакти:

Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com