Охорона ресторанів, охорона торгових центрів, охорона мережевих магазинів

Збитки від крадіжок можна умовно розділити на дві категорії : злодійство покупців і злодійство персоналу.

Повністю виключити розкрадання в даних закладах не можливо, але при грамотному поєднанні систем захисту їх можна значно скоротити. Безпека магазину, ресторану або іншого закладу, в обов’язковому порядку повинна включати створення певних технічних основ, які б звели до мінімуму можливість крадіжки майна. Головною умовою, яку виконує охорона закладу, повинна бути збереження товарно-матеріальної бази. У деяких випадках безпеку магазину або ресторану може включати патрулювання прилеглих територій, установку систем відеоспостереження та інші заходи. Давайте докладніше розберемо електронні системи охорони та сигналізації.

Охоронна сигналізація здатна убезпечити зовнішній периметр, службовий, основний, пожежний та запасний виходи, а також місця розвантаження, внутрішні приміщення, склади та офіси.

На окрему увагу заслуговують такі вузли як каси, бухгалтерія, серверна, відділи з дорогими товарами, де необхідно використовувати особливі типи охоронної сигналізації. Особливу роль на об’єктах торгівлі відіграють системи відеоспостереження як відкритого, так і прихованого типів. Крім несення оперативної інформації, відеоспостереження має дуже важливий психологічний ефект, дисциплінуючий як відвідувачів, так і персонал.

Додатковим заходом є інформуючі оголошення про відеоконтроль в торговому залі. Незамінним помічником охоронних фірм є протикрадіжні системи (захисні бокси, чіпи, противокражні рамки, оглядові дзеркала та ін. Технічні новинки). Важливою ланкою охоронних заходів є системи контролю касових операцій, що скорочують в рази втрати від недобросовісних і неуважних касирів. Не менш важливим вартовим є пожежна сигналізація яка дозволяє на ранній стадії визначити задимлення або вогнище загоряння з наступним негайним оповіщенням.

Замовити охорону бару. Охорона кафе Київ.

Наша охоронна компанія пропонує охорону об’єктів будь-якого призначення. Магазини, бутіки, торгово-розважальні центри є специфічними об’єктами, в яких зосереджені продукти, промислові товари, гроші і відвідувачі в великих кількостях. Відповідно, їх охорона повинна бути організована на вищому рівні, щоб уникнути крадіжки і псування майна.

Невід’ємною частиною безпеки є фізична охорона. Необхідна кількість співробітників безпосередньо залежить від площі магазину, схеми, кількості і розташування торгових залів, касових вузлів і наявності перерахованих вище технічних засобів безпеки.

Захист об’єктів практично будь-якої складності входить до переліку наших послуг. Крім магазинів і торгових комплексів, охорона об’єктів може поширюватися на квартири і будинки, промислові підприємства, будівельні майданчики, склади, що мають особливу цінність. Найчастіше, безпеку об’єктів досягається установкою сучасних систем стеження і контролю – сигналізації, систем відеоспостереження.

Захист об’єктів може забезпечуватися цілодобовим патрулюванням спеціально навчених охоронців. Об’єднання всіх заходів безпеки в єдиний комплекс, дозволяє вирішувати завдання безпеки на принципово новому, якісному рівні, забезпечуючи достовірною інформацією, гарантуючи сумірність витратної частини з очікуваним результатом. Окремі ж заходи, можуть не виправдати Ваші очікування, і не приносити бажаного результату.

Охорона офісів, охорона бізнес-центрів.

Також наша компанія надає послуги з охорони офісів, або бізнес центрів. Охорона офісів дозволить захистити підприємство не тільки від зломів, але і від виникнення пожежі або іншої неприємної ситуації. Залежно від специфіки безпека і захист офісу може бути технічною (системи відеоспостереження, сигналізація) яка є найпоширенішим видом, так і фізичною. В останньому випадку, захист офісів забезпечується працівниками служби охорони, які здійснюють контроль відвідувачів і персоналу по електронним ключам з фіксацією часу входу-виходу, а так само переміщення по будівлі. В обов’язки охорони входить: організація пропускного режиму, захист персоналу, збереження матеріальних цінностей, захист від прослуховування та обслуговування систем контролю доступу (СКД, СКУД)

Вартість охорони закладу.

Наші фахівці допоможуть підібрати варіант як забезпечити безпеку Вашого закладу. Але оскільки таких варіантів безліч, як і безліч форматів закладів, то для формування цінової пропозиції саме для Вас, зверніться до наших менеджерів по телефону +38 (067) 827-13-36

Причини по яким вигідно працювати з нами:-Ми несемо матеріальну відповідальність-Професійний штат охоронців в “Мега-Ладон”-Всі нюанси прописані в договорі послуг охорони-Ми маємо досвід у вирішенні нестандартних питань

-Ми знаходимо індивідуальні рішення для кожного клієнта

-Ми укомплектовані всіма необхідними фахівцями, для вирішення будь-яких питань

Кого ми охороняємо?

Давайте подбаємо про безпеку разом!

Наші контакти:

 Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com