Навіщо встановлювати пожежну та охоронну сигналізацію?

Охоронна і пожежна сигналізація – необхідність в приміщенні будь-якого типу, будь то квартира, офіс, заклад чи промисловий комплекс. Надзвичайні ситуації відбуваються з людьми незалежно від статусу, забезпеченості або будь-яких інших чинників. Всі ми звикли що наш будинок – це наша фортеця. Але чи так це в реаліях нашого часу? Забезпечення фізичної і пожежної безпеки один з найважливіших аспектів для комфортного і безтурботного перебування в приміщенні. Для досягнення високого рівня безпеки, встановлюють сумісні системи пожежної та охоронної сигналізації. Установка мається на увазі ще й ряд важливих заходів:

-Проектування пожежної сигналізації

-Тестування опору ізоляції електропроводки

-Дослідження можливих місць виникнення НС

-Проектування системи охорони

-Установка всіх елементів систем

-Фінальне тестування і запуск в експлуатацію.

Установку охоронної та пожежної сигналізації слід довірити професіоналам, так як кваліфікація і досвід тут вирішальний фактор. Не варто забувати і про дозвільні документи, тому що на проектування пожежної сигналізації необхідна спеціальна ліцензія.

Як обрати пожежно-охоронну сигналізацію?

Для обивателя системи діляться на дротові і бездротові, більш глибока сегментація систем без спеціальної освіти не має сенсу.

Сучасні системи безпеки мають бездротові інтерфейси підключення і комунікації. Деякі навіть мають власні протоколи зв’язку, наприклад, AJAX свою технологію бездротового з’єднання Jeweler. Бездротові системи можна встановити навіть якщо в приміщенні вже зроблений ремонт, так як не потрібно прокладати проводку. Такі системи відмінно підходять в квартири, приватні будинки, офіси, невеликі кафе. Вони легко інтегруються з системами відеоспостереження, мають кілька каналів передачі даних на пульт охоронної компанії і на смартфон. Більшість бездротових систем безпеки мають розширювальні модулі пожежного спостереження, датчиків затоплення та інших. Ці системи дають максимальний рівень безпеки і при виникненні пожежі, задимлення, затоплення або проникнення в приміщення сповіщають необхідні служби МНС, охоронну компанію і Вас.

Для підприємств з великими площами або в місцях великого скупчення людей, такі системи вже не підходять, і установка провідної пожежно-охоронної сигналізації безальтернативна.

Проектування пожежної сигналізації найважливіший етап, на якому визначається структура і компоненти системи індивідуально для кожного приміщення. Кожен компонент має пройти тестування та сертифікацію. Вивчаються місця можливого виникнення надзвичайних ситуацій, плануються превентивні заходи боротьби з ними, створюються плани евакуації, призначаються відповідальні за дотримання пожежної безпеки. Всі ці заходи проводяться для безпечної експлуатації підприємства.

Вартість пожежно-охоронної сигналізації

Ціна на бездротову систему безпеки залежить від кількості модулів, виробника і яка площа. Ціни індивідуальні в кожному випадку і можуть помітно варіюватися, починаючи від кількох сот гривень, до декількох десятків тисяч гривень. Зателефонуйте нам і дізнайтеся скільки коштує ваша безпека і спокій. Наші фахівці підберуть оптимальний варіант саме для вас, проконсультують з усіх питань і запропонують кілька цінових варіантів.

Ціна охоронної та пожежної безпеки для підприємств теж індивідуальна. Все залежить від  площі, яка охороняється, категорії небезпеки підприємства і ще безлічі чинників. У вартість також входить проектування пожежної сигналізації, підготовка документації для МНС, монтаж і введення в експлуатацію всіх систем безпеки. Пожежна сигналізація може бути доповнена системами оповіщення, димовидалення, системами пожежогасіння. Можлива інтеграція з системами безпеки: система контролю доступу, відеоспостереження та іншими.

Звертайтеся до наших фахівців за консультацією, і ми підберемо те що вам потрібно.

Не відкладайте власну безпеку на потім, адже життя безцінне. Ви можете замовити охоронну та пожежну сигналізацію, і спокійно їхати в подорожі, і так само спокійно повертатися знаючи, що тепер точно «мій дім – моя фортеця». Або приходити на роботу знаючи, що ваше виробництво або заклад під надійним захистом.

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ продажів +38 (093) 060-07-07

Відділ технічних засобів пожежної охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com