Вибір і установка охоронної сигналізації.

Одним з найпоширеніших видів забезпечення безпеки в приміщенні є охоронна сигналізація.

Установка охоронної сигналізації є вагомим аргументом для запобігання несанкціонованого вторгнення в будинок, офіс або на підприємство. У сучасних реаліях пожежно-охоронні сигналізації – необхідність. Потреба в їх установці має кожен магазин, склад, будинок або котедж, квартира або офіс, а також промислові об’єкти. Перш ніж вибрати охоронне устаткування, Вам слід звернутися в проектно-монтажну організацію, яка визначить шляхи можливого проникнення, задимлення, загорання, або настання тривожної ситуації, виявить найбільш вразливі місця і запропонує на вибір кілька варіантів підходящих для вашого бюджету, охоронних систем.

Компанія Мега-Ладон, надає послуги проектування і установки охоронної сигналізації в Києві за доступними цінами. Замовте установку охоронної сигналізації прямо зараз – це не те що слід відкладати на потім!

На етапі проектування особлива увага приділяється вибору і місцю установки приймально-контрольної панелі є основою будь-якої охоронної системи. При виборі даного приладу, необхідно чітко визначити які функції необхідні для захисту даного об’єкта і можливе розширення опцій. Слід нагадати, що дуже дорогі і складні системи захисту не завжди виправдані, крім того вони вимагають складної інсталяції та дорогого технічного обслуговування. У кожному з випадків, потрібно враховувати рівень складності і необхідний ступінь захищеності об’єкта. Але і придбання обладнання сумнівної якості та виробника ми так само не рекомендуємо.

Якого б рівня не було обладнання, воно вимагає якісного монтажу та обслуговування, що в свою чергу гарантує безперебійну роботу. Монтаж охоронної сигналізації в приміщенні для кожного конкретного випадку строго індивідуальний, так як, таке обладнання має багато різновидів і типів. Якщо ви губитеся серед цього розмаїття, ми підкажемо і проконсультуємо, прилади якого типу краще підібрати, виготовимо і узгодимо проектну документацію.

Після того, як Ви визначилися з типом сигналізації, йде наступний етап – підготовка до установки, який в обов’язковому порядку, повинен включати технічний аналіз стану об’єкта, оцінку можливостей і особливостей, які можуть виникнути при установці. На третьому етапі забезпечується безпосередня установка сигналізації, фінальним етапом є постійна технічна підтримка встановленого обладнання нашою компанією.

Хочете убезпечити свій будинок? Все що потрібно зробити – замовити охоронну сигналізацію! Телефонуйте +38 (068) 938-62-32 

Бездротові охоронні сигналізації

Однією з найсучасніших систем безпеки є бездротова сигналізація AJAX. Це найбільш титулована система безпеки в Європі. Її можливості масштабування практично безмежні, але при цьому вартість залишається в межах розумного. Дизайн як для сигналізації, просто переходить всі межі, якщо ми звикли до білих, незграбним коробочок, то у випадку з AJAX все по іншому. Навіть датчик розбиття вікна виглядає як ультрасучасний гаджет. Детальніше про систему AJAX – https://www.mega-ladon.com.ua/ajax

Кого ми охороняємо?

Телефонуйте прямо зараз і замовляйте охоронну сигналізацію!

Наші контакти:

Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

 

Відділ кадрів: +38 (067) 218 ​​46 21