Забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.

Найважливішим елементом безпеки бізнесу та особистої безпеки є ніщо інше як, пожежна безпека. Базовими інструментами пожежних систем є: системи оповіщення та евакуації людей, пожежна сигналізація та засоби пожежогасіння.

Забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті вимагає особливих навичок і дій, халатне ставлення і дилетантство неприпустимі. Адже на кону не тільки майно, а й щось набагато більше – життя. Важливо щоб даний вид робіт виконував підрядник, який відповідає за роботу всіх вузлів і устаткування, і готовий взяти на себе не тільки гарантію введення в експлуатацію з усіма узгодженнями, але і подальше обслуговування.

Забезпечення пожежної безпеки одне з наших основних напрямків. І ось чому:

 • Наш досвід роботи в цій сфері більше 10 років
 • Ми маємо всі необхідні ліцензії та інші дозвільні документи.
 • У нас повністю укомплектований штат професіоналів
 • І ще більше 100 готових кейсів.
 • Наша фірма не ділить клієнтів на великих і дрібних, на юридичних або фізичних осіб. Ми приділяємо максимум уваги кожному. Так, і термін «клієнт» не вживаємо, швидше за партнер.

  Якщо ви тільки відкриваєте свій бізнес або переїжджаєте на новий офіс, виробництво або заклад, подбайте про пожежну безпеку. Для початку ви можете замовити виміри опору ізоляції, щоб виключити раптовий коротке замикання проводки і виникнення пожежі. Потім викличте наших інженерів для дослідження приміщення на наявність інших загроз пожежної безпеки і для проектування системи пожежної безпеки. 

  Забезпечте пожежну безпеку прямо зараз. Телефонуйте нам +38 (068) 938-62-32

  Наші партнери:

  Наші контакти:

  Відділ пожежної безпеки +38 (068) 938-62-32

  infomegaladon@gmail.com