Що таке пультова охорона квартир

На сьогоднішній день багато хто з нас задаються питанням: як забезпечити безпеку свого будинку, свого бізнесу? Чи варто встановлювати сигналізацію в квартиру, чи дасть вона необхідний рівень захисту майна? Відповість на це питання статистика. На 600 спроб проникнення в квартиру, всього 10 спроб в квартири з встановленою сигналізацією. Тобто, сама наявність сигналізації вже знижує в 60 разів ймовірність спроби крадіжки вашого майна. З цих 10 спроб 1 може бути успішною, залишимо її на форс-мажорні обставини, в будь-якому випадку охоронна компанія несе матеріальну відповідальність. І того маємо:

 • Імовірність крадіжки майна в 600 разів нижче ніж без сигналізації
 • Матеріальна відповідальність за збереження майна
 • Збереження часу і нервів.
Охорона квартир від компанії “Мега-Ладон” – це надійне і довгострокове партнерство, це безпека вашого будинку. Для наших клієнтів можливі додаткові технічні засоби охорони:
 • Відеоспостереження в квартирі (включає в себе комплект відеоспостереження, установку і обслуговування систем)
 • Системи пожежної безпеки квартири
 • Установка датчиків руху, відкриття вікон, розбиття скла, витоку води і газу

Чому охорона квартири це важливо

Квартира, для багатьох – придбання життя, як і майно нажите роками. Саме тому, халатне ставлення в питанні безпеки може стати вирішальним фактором. Те, що було видобуто великими труднощами і далеко не в один день, може стати чужою власністю. Ваші особисті цінності, документи, речі, техніка, всілякі гаджети, та й просто Ваше особистий простір може бути потривожене і порушено, якщо своєчасно не подбати про це. Саме для запобігання таких ситуацій і існує послуга пультова охорона квартир.

Київ – багатомільйонне місто з величезною кількістю житлових квартир, забезпечте свою! Замовте пультової охорону квартири прямо зараз. Компанія Мега-Ладон, займається пультової охороною квартир в Києві за доступними цінами.

Злочинці вдосконалили свою майстерність і винахідливість, але ми завжди на крок попереду! Пультова охорона квартири – кращий спосіб убезпечити своє житло, майно і спокій своїх близьких.

Ви задумалися про необхідність захисту свого житла? Якщо Ви не знаєте з чого почати – довірте це нам. Зателефонуйте нашим менеджерам та ми підберемо необхідний комплект обладнання для охорони вашої квартири.

Також за Вашим бажанням ми додатково встановимо тривожну кнопку, системи відеоспостереження для квартири, датчики задимлення, витоку газу, протікання води …

Телефонуйте нам прямо зараз, не відкладайте на потім, то що заощадить ваші гроші, час і нерви!

Вартість пультової охорони квартири від 350 грн / міс. Системи відеоспостереження та пожежна сигналізація розраховується індивідуально.

Причини по яким вигідно працювати з нами:

 • Матеріальна відповідальність
 • Професійний штат співробітників компанії “Мега-Ладон”
 • Договір на підписання послуг охорони
 • Досвід у вирішенні нестандартних питань
 • Пошук кращого рішення для кожного клієнта
 • Власний технічний відділ

З охоронною компанією Мега-Ладон Ваш будинок – Ваша фортеця!

Кого ми охороняємо?

Наші контакти:

Відділ фізичної охорони +38 (067) 827-13-36

Відділ пультової охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com