Установка домофонів в Києві

Безпека будь-якого об’єкта починається з контролю і обмеження доступу сторонніх людей на територію, що охороняється. На сьогоднішній день установка домофонів є одним з найбільш ефективних, зручних і простих методів вирішення даного завдання. З їх допомогою організовуються нескладні контрольно-пропускні пости і професійні охоронні пункти.

Домофон дозволяє віддалено з’ясувати, хто знаходиться за дверима, дізнатися наміри людини, яка прийшла і на підставі отриманих відомостей прийняти рішення про її пропуск в будівлю. Це вкрай важливо для багатоквартирних і приватних будинків, офісних і торгових центрів, державних і комерційних організацій – скрізь, де необхідно підвищити рівень захисту від протиправних дій з боку зловмисників. Пультова охорона квартири Київ.

Грамотна установка (монтаж) домофона – основа надійного захисту

Багато людей вважають, що встановити домофон зовсім не складно: достатньо ознайомитися з інструкцією по експлуатації та дотримуватися рекомендацій. Але це не так. Щоб підключення домофона пройшло успішно і не приносило в майбутньому проблем, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів.

Адже від виконавців буде потрібно не тільки фізично встановити компоненти домофонної системи, а й передбачити всі особливості приміщення, умови експлуатації, функціональні характеристики обладнання і багато інших нюансів, що не зможе зробити людина без певних знань і досвіду.

В основному домофонні системи діляться на два типи:

  • Відеодомофони
  • Аудіодомофони

Основна перевага відеодомофона це звичайно ж, вбудована камера, яка має функцію запису відео зі звуком протягом деякого часу після натискання на кнопку виклику. Установка домофона забезпечує додатковий рівень безпеки і може бути інтегрований з іншими системами контролю доступу та охоронними сигналізаціями. За рахунок них досягається максимальний рівень безпеки в приміщенні.

Установка відеодомофона Київ.

На особливу увагу заслуговує установка відеодомофонів, яка на відміну від підключення під’їзних домофонів зажадає більш високого професіоналізму від монтажників. Компанія Мега-Ладон рада запропонувати свої послуги з установки домофонів, ip відеокамер та інших технічних засобів охорони. Телефонуйте нам прямо зараз, не відкладайте свою безпеку на потім!

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com