Системи оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі

Система оповещения при пожареОсновна функція системи оповіщення – це мовне повідомлення відвідувачам і персоналу про виникнення пожежі або його загрозу, з подальшими аудіо інструкціями.

Відповідно до Закону України про пожежну безпеку системи СОУЕ повинні бути обладнані всі без винятку виробничі будівлі, об’єкти промисловості, ТРЦ, житлові та адміністративні будівлі. Так як згідно зі статистикою відсутність своєчасного оповіщення та евакуації, є основною причиною трагічних наслідків. Подбайте про безпеку ваших відвідувачів – замовте систему оповіщення при пожежі.

Для кожного з перерахованих вище об’єктів, даний вид захисту підбирається відповідно до пожежних норм, в залежності від класу об’єкта і його призначення (визначається на етапі проектування). А працездатність системи в умовах пожежі повинна зберегтися, протягом усього часу необхідного для евакуації.

Існує три типи даного обладнання: звукове, світлозвукове і світлозвукове з мовним інформуванням. Крім свого прямого призначення, оповіщення про пожежу використовують як рекламно – інформаційний інструмент, або транслюють фонову музику. Але найбільшої ефективності використання СОУЕ досягається при її інтеграції в системи пожежної сигналізації, системи димовидалення та пожежогасіння. Зателефонуйте нам прямо зараз і ми підберемо оптимальне обладнання під ваші потреби. Виїзд інженера і консультація абсолютно безкоштовно!

Наші фахівці можуть інтегрувати системи оповіщення з системами контролю доступу, пожежними сигналізаціями та іншими технічними системами безпеки.

Системы оповещения и управления эвакуацией людей при пожаре

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ технічних засобів безпеки +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com