Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження залишаються одним з найефективніших методів забезпечення безпеки.
Така популярність пояснюється можливістю цілодобового спостереження за об’єктом, і прилеглими до нього територіями.
Сучасні системи відеоспостереження можуть бути монохромними або кольоровими. Найчастіше застосовуються чорно-білі, з причини більш низької вартості і високої роздільної здатності. Встановлювати кольорову систему має сенс, якщо важливий колір об’єктів, що охороняються, наприклад, охорона парковки, автостоянки.
Вибираючи обладнання, потрібно чітко визначити, для якої мети воно буде служити: тільки спостереження, спостереження і запис, або як доповнюючий елемент комплексної охорони.
Системи відеоспостереження можна розділити на дві великі групи – аналогове і цифрове.
Монтаж систем відеоспостереження аналогового типу актуальний на об’єктах, для яких потрібен нагляд за невеликою кількістю приміщень. Це можуть бути офісні приміщення, склади, парковки, кафе.

Щоб детальніше дізнатися про різні камери, які підійдуть у вашому випадку, і як проводиться монтаж відеокамер, зв’яжіться з нашими консультантами. КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО

установка системы видеонаблюденияНаші фахівці підберуть систему відеоспостереження під Ваші задачі. Звертайтеся за телефоном: + 38 068 938 62 32

За статистикою, 78% зловмисників не наважуються вчинити правопорушення якщо знають, що на об’єкті є камери, тому встановлення відеоспостереження – це вірний спосіб знизити ризик злочину.

Недорогі системи відеоспостереження

Аналогові системи відеоспостереження широко застосовуються, оскільки вони відрізняються вигідним поєднанням низької вартості і «відносного» якості зображення. Головним компонентом аналогового обладнання є камера аналогового типу. Потрібно врахувати, що, в разі необхідності, їх можна вдосконалити, встановивши перетворювач аналогового сигналу в цифровий.

Цифрові системи відеоспостереження

Цифрові використовуються на місцях з підвищеними вимогами безпеки, особливо відповідальних об’єктах, а також в місцях, що мають велику площу. Перевагою таких камер є можливість їх інтеграції в комплексні охоронні завдання, забезпечення візуального контролю об’єктів, при потребі можна налаштувати функцію нічного режиму роботи, або ж вести відеофіксацію при наявності руху, скоротивши тим самим розміри архівів. Ще одна з переваг – це можливість вести віддалене відеоспостереження через інтернет. Якщо стоїть завдання уберегтися від неприємностей, зйомку потрібно вести цілодобово, а зібрану інформацію зберігати як можна довше.

Сучасні охоронні комплекси фіксують, забезпечують запис і аналіз інформації, яка надходить з цифрових відеокамер, пристроїв системи контролю доступу, охоронних і пожежних систем безпеки.

Наші фахівці підберуть і налаштують систему відеоспостереження, конкретно під Ваші задачі. Звертайтеся за телефоном в технічний відділ: + 38 (068) 938 62 32

Високоточні системи відеоспостереження

Головною відмінною рисою високоточних відеокамер є можливість установки в системах безпеки об’єктів, розташованих на розрізнених територіях, в комплексах з управління безпекою в великих компаніях. Потрібно врахувати, що це обладнання застосовуються все частіше, через більшу функціональність, тож і мають біше технічних можливостей цифрових камер. Можна спрогнозувати, що найближчим часом такі камери стануть доступнішими для більш широкої аудиторії.

Цифрове комплексне обладнання, як правило, складається з таких компонентів: відеокамера, пристрій, що обробляє сигнал (мультиплексор, квадратор), записуючий пристрій (відеомагнітофон, відеореєстратор), пристрої, що виводять зображення (монітори).

Монтаж систем відеоспостереження

Результативність системи відеоспостереження повністю залежить від етапу проектування, на якому визначаються зони видимості камерами. Вкрай важливо, щоб камери могли повністю перекрити весь периметр приміщення, вхід-вихід і інші місця можливого несанкціонованого проникнення. Також цей етап дозволяє визначити цілі для відеоконтролю, можливу інтеграцію різних систем в єдиний комплекс, адже визначаючись з обладнанням і планом заходів важливо захистити майно від зловмисників – професіоналів. Без чіткого проекту системи відеоспостереження, не уникнути помилок і вразливих місць (погане освітлення, тимчасові перешкоди, недостатній кут огляду, електромагнітні перешкоди), що в результаті зведе до мінімуму ефективність очікуваного результату.

Чому саме ми?

  • Індивідуальний підхід. Кожен будинок, офіс або підприємство має свої унікальні особливості
  • Встановення камер відеоспостереження проводиться тільки після вивчення об’єкта. Виїзд інженера безкоштовний.
  • Ми рекомендуємо оптимальний набір елементів системи, виходячи з цілей і завдань, поставлених замовником. Монтаж відеоспостереження – процес, підігнаний під індивідуальні вимоги замовника.
  • Ми не просто здійснюємо професійну установку систем відеоспостереження, а й проводимо навчання технічного персоналу по роботі з устаткуванням.
  • Наші ціни на системи відеоспостереження в Києві нижче, ніж у конкурентів, тому що ми здійснюємо роботи комплексно. Установка відеокамер обійдеться – вам дешевше, якщо ви замовляєте всі супутні товари в одному місці.
  • Ми самостійно здійснюємо сервісне обслуговування встановлених нами систем.

Компанія «Мега-Ладон» гарантує якість свого обладнання і послуг.

Наші клієнти

Наші контакти:

Відділ технічних засобів охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com