Чому необхідно регулярно проводити заміри опору ізоляції?

Заміри опору ізоляції

Періодичні виміри опору ізоляції дозволяють своєчасно помітити розвиток дефектів і усунути їх. Якщо виміряне значення виявляється менше мінімально допустимого (для електроустановок 380В / 220В – це 0,5 МОМ), необхідно замінити кабельну лінію.

Подальше зниження опору ізоляції може призвести до виникнення короткого замикання, пожежі або ураження людей електрикою.

Оскільки стан ізоляції впливає на безпеку використання електромережі та пожежну безпеку, протокол перевірки опору ізоляції запитують інспектори з пожежного нагляду МНС при проведенні планових та позапланових перевірок.

Як правило, заміри опору ізоляції проводяться не самі по собі, а як частина комплексу експлуатаційних або приймально-здавальних випробувань. У цьому випадку протокол перевірки опору ізоляції підшивається в технічний звіт про ЕЛЕКТРОВИМІР.

Якщо вам необхідно виконати заміри опору ізоляції, звертайтеся в нашу компанію, ми маємо більше 10 років досвіду в сфері забезпечення пожежної безпеки. Також ми можемо запропонувати допомогу в оформленні декларацій відповідності матеріальної технічної бази та інших погоджувальних, дозвільних документів офіційно і швидко.

Наші клієнти:

Наші контакти:

Відділ продажів +38 (093) 060-07-07

Відділ технічних засобів пожежної охорони +38 (068) 938-62-32

infomegaladon@gmail.com