Охорона ресторанів і кафе

Фізична охорона ресторану і кафе в Києві

Ви господар бару або адміністратор в кафе? Або ще тільки замислюєтеся про кар’єру ресторатора?

Продумати інтер’єр, запросити відмінного повара, зорієнтуватися на певний контингент, підібрати відповідальний персонал, опрацювати всі технічні моменти, провести рекламну кампанію … Чого ж не вистачає в цьому списку першочергових справ? – Забезпечити охорону свого кафе чи ресторану.

Не раз в своєму повсякденному житті ми стикалися з такою картиною. Спонтанно після важкого робочого дня або ж запланованим суботнім вечором в закладі з’являється невелика компанія.

Череда алкогольних напоїв на столі змінюється промовами на підвищених тонах. І ось вже лунає дзвін Ваших ексклюзивних кришталевих келихів, а брендові тарілки дзвінко розбиваються об підлогу … Дзвінок на лінію 102 може не виправдати ваших сподівань.

І адже найголовніше, що в зоні ризику знаходиться не тільки інтер’єр та інше майно. Небезпеки піддаються відвідувачі, а отже, і репутація закладу.

Щоб такої ситуації не сталося необхідно заздалегідь вибрати охоронну компанію. Компанія “Мега-Ладон” вже не перший рік з усією відповідальністю стоїть на сторожі безпеки своїх клієнтів. Це охорона барів і охорона кафе в Києві. Безліч закладів вже довірили нам турботу про себе і своїх гостей. Ресторатори знають, що наші співробітники надійно захищають довірені їм об’єкти, а не просто виконують роль манекена.

Стиль роботи нашої компанії – це грамотний баланс технічних охоронних засобів і фізичних способів захисту. Наші співробітники тактовні, однак, і наполегливі. Ми зробимо все для того, щоб уникнути конфлікту і згладити гострі ситуації, не привертаючи зайвої уваги. Охорона ресторану – необхідний елемент успіху для підприємця, який планує надовго залишитися в цьому бізнесі. Охорона кафе або іншого закладу відображає Ваш відповідальний підхід до своєї справи. Подбайте про власну безпеку та безпеку ваших відвідувачів вже зараз, все що вам потрібно – замовити охорону кафе, ресторану у компанії “Мега – Ладон”. Телефонуйте прямо зараз, не відкладайте на потім, то що потрібно зробити сьогодні!

Охоронна компанія “Мега-Ладон” на сторожі Вашої безпеки!

Leave a Reply

Your email address will not be published.